Nasze Gospodarstwo

O Nas

Do Państwa dyspozycji oddajemy nowo-wybudowany funkcjonalny dom.
Bardzo lubimy rustykalne klimaty, bliskie natury, niepowtarzalne. Dlatego też wystrój wnętrz Cisowego Sioła jest tego odzwierciedleniem. Cała posiadłość idealnie wpasowuje się w klimat otoczenia stanowiąc jednocześnie doskonałe miejsce na sielski wypoczynek. Wielbiciele klasyki, którzy Suwalszczyznę uważają za swój drugi dom, poczują się u nas jednocześnie swojsko i wyjątkowo. Z większości okien rozpościera się widok na dolinę Szeszupy oraz na Cisową Górę, zwaną Suwalską Fudżijamą.

Kraina jak baśń, dla wszystkich chętnych gwarantuje aktywny wypoczynek przez cały rok. To doskonałe miejsce na piesze wędrówki i kilometry przemierzane na rowerze – okolicę przecinają liczne oznakowane szlaki.

Dodatkową atrakcją są spływy kajakowe (pomagamy w ich organizacji) rzekami: Czarna Hańcza, Rospuda, Szeszupa i inne na życzenie gości. Położenie sprzyja także jednodniowym wypadom do Wilna czy Kowna.

Prowadzimy własne gospodarstwo rybackie na dzierżawionych przez nas dwóch jeziorach oddalonych od nas 1,5 km (dojazd drogą szutrową): Sumowo (37 ha) i Sumówek (7 ha). Wody obwodu rybackiego tych jezior zasiedla co najmniej 17 gatunków ryb.