Regulamin pobytu

Szanowni Państwo!

Liczymy na współpracę przy przestrzeganiu tego regulaminu, który służyć ma zapewnieniu spokojnego i bezpiecznego pobytu Państwa w naszym pensjonacie.

 1. Pokoje w pensjonacie wynajmowane są na doby. Doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 15.00 a kończy w dniu wyjazdu do godz. 11.00.
 2. Opłata za pobyt jest pobierana po dokonaniu meldunku w dniu przyjazdu (płatność tylko gotówką) zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie należność za całość pobytu nie ulega zmianie.
 3. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22.00-6.00
 4. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i innych przedmiotów wartościowych albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną.
 5. Gość ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy. Każdy rodzic (opiekun), odpowiedzialny jest za szkody wyrządzone przez dzieci .
 6. DZIECI NA TERENIE PLACU ZABAW POWINNY PRZEBYWAĆ WYŁĄCZNIE POD OPIEKĄ RODZICÓW LUB DOROSŁYCH OPIEKUNÓW, KTÓRZY ZA NIE PONOSZĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ.
 7. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej, w pokojach pensjonatu nie wolno używać urządzeń nie stanowiących wyposażenia tych pomieszczeń np. grzałki , farelki, itp..
 8. Każdorazowo Gość opuszczający pokój, ze względów bezpieczeństwa, powinien wyłączyć telewizor, zgasić światło, zakręcić krany oraz zamknąć okna oraz drzwi na klucz.
 9. Na terenie całego pensjonatu obowiązuje ZAKAZ PALENIA.
 10. Śniadania wydawane są o godz. 9:00 ,obiadokolacje o godz.17 (specjalne życzenia są uwzględniane).
  Prosimy nie wynosić jedzenia ze stołówki!
 11. W pensjonacie akceptujemy zwierzęta opłata 20 zł doba.
 12. Parking przy Pensjonacie jest bezpłatny, niestrzeżony. Pensjonat nie ponosi odpowiedzialności za zniszczenie lub kradzież samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa pensjonatu.
 13. Utrata klucza obciążona jest kaucją finansową w wysokości 50PLN
 14. Na wyposażeniu łazienek nie zapewniamy ręczników.

Dokonanie rezerwacji w pensjonacie oznacza akceptację regulaminu.

Państwa uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać .
Dziękujemy i życzymy Państwu udanego pobytu w naszym pensjonacie.