Opinie

Nie wiesz czy przyjechać? Przeczytaj, co inni piszą o naszym pensjonacie.


Opinie w serwisie google.pl Opinie w serwisie meteor-turystyka.pl

Będzie nam niezmiernie miło jeśli zostawisz również opinię w naszym serwisie 🙂

Podziel się swoją opinią
1
2
3
4
5
Dodaj opinię
     
Zrezygnuj

Wprowadź swoją opinię

Średnia ocena:  
 9 opinii
by Andrzej on Cisowe Sioło

Po pierwszym pobycie, znalazłem swoje miejsce na odpoczynek i TAM WRACAM, atmosfera, miejsca, otocznie powoduje że szybko regeneruje swoje siły.A do tego smakołyki regionalne, polecam ....

by Rafał P. on Cisowe Sioło

Bajeczne miejsce na odpoczynek oraz aktywną turystykę położone w Suwalskim Parku Krajobrazowym. Doskonały punkt startowy do wycieczek samochodowych, rowerowych i pieszych po okolicy. Bardzo dobre warunki lokalowe: komfortowe i stylowe pokoje, wspaniałe posiłki (śniadania i obiady) przygotowywane przez panią gospodarz. I przede wszystkim genialne położenie pensjonatu –na wzniesieniu, z którego rozpościera się widok na długo zapadający w pamięci. Do tego miła atmosfera za sprawą serdecznych właścicieli! Polecam!

by S&J&M on Cisowe Sioło

Super, hiper, fantastycznie! Niesamowity, przytulny, ciepły klimat miejsca stworzony przez właścicieli. Niezwykle pomysłowo urządzone wnętrza. Serdeczna atmosfera. Wyśmienita kuchnia. Cudowna okolica. Z przyjemnością zarezerwowaliśmy kolejny termin.

by Agnieszka on Cisowe Sioło

Wyjątkowo piękne miejsce. Gospodarze bardzo sympatyczni. Pyszne jedzenie!!! Warto odwiedzić!!!!! Pobyt od 08.07-18.07,2017

by Mirka i Krzysztof on Cisowe Sioło

Urocze miejsce, życzliwi, sympatyczni gospodarze i smakowite domowe jedzenie. Wnętrza przytulne i urządzone z sercem. Przepiękna okolica - na każdą porę roku. Jeszcze tu wrócimy.Polecamy !!!

by Damian on Cisowe Sioło

Przepiękna okolica. Spędziliśmy tam tylko jedną noc, ale było warto.

by Andrzej on Cisowe Sioło

Tu byłem i TU WRACAM znalazłem to miejsce i czuje tam spokój i relaks. A do tego Miła obsługa Pani Ani i Pana Ryśka

by Alicja i Zdzisław K. on Cisowe Sioło

Rewelacyjne miejsce. Po raz pierwszy na Suwalszczyźnie i od razu perełka. Nowy obiekt. Pokoje stylowo urządzone, schludne i zadbane, a łazienki czyste. Okolica fantastyczna. Właściciele, młodzi przemili ludzie i do tego jak gotują !! Żarcie swojskie, regionalne bez żadnych schabowych, kotletów z piersi kurczaka. Rewelacja !!!! Bardzo gorąco polecamy.

by robert on Cisowe Sioło

Najpiękniejsze miejsce na świecie. Jedzenie,widoki,ludzie 1 klasa.Byliśmy tam juz 3 razy z dziećmi,były zachwycone.Polecam!!!